shadow_slider

Zabieg piaskowania zębów wykonany w naszym gabinecie stomatologicznym. Efekt przed i po :) Różnica diametralna! Po piękny uśmiech, gdzie jak nie do Clinicy Uśmiechu

9 likes, 1 comments2 days ago

Jak to właściwie jest z tymi białymi zębami, które wszyscy chcielibyśmy mieć? :) Na barwę zęba ma wpływ wiele czynników: – skład chemiczny szkliwa, m.in. ilość wapnia i fosforu, – kolor kości, która znajduje się pod szkliwem (tzw. zębiny),..

9 likes, 0 comments4 days ago

5 mitów na temat pielęgnacji zębów u seniorów

Starzenie się jest często kojarzone z wypadaniem zębów. I choć oczywiście zęby, tak jak cały nasz organizm, z biegiem lat ulegają starzeniu, to zaawansowany wiek nie oznacza ich utraty! To prawda, że indywidualne predyspozycje odgrywają dużą..

6 likes, 0 comments1 week ago

NITKOWANIE Dlaczego właśnie ta czynność jest tak istotna dla utrzymania prawidłowej higieny zębów? Większość pacjentów pomija ten krok, nie mając świadomości, że nitkowanie jest bardzo ważne profilaktyce chorób przyzębia: stanów zapalnych..

3 likes, 0 comments2 weeks ago

Chcieliśmy Wam podziękować! Za to, że jesteście! Za to, że nas motywujecie! Za to, że dzielicie się z nami swoimi opiniami! Że tworzymy wspólnie fajną społeczność! Bardzo DZIĘKUJEMY!

32 likes, 2 comments3 weeks ago

Usuwanie kamienia nazębnego to zabieg, który chroni przed nadmiernym rozwojem próchnicy oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób dziąseł. W naszym gabinecie usługa usuwania kamienia nazębnego wynosi 100zł i wykonywana jest dokładnie oraz rzetelnie..

8 likes, 1 comments4 weeks ago