shadow_slider

Usuwanie kamienia nazębnego to zabieg, który chroni przed nadmiernym rozwojem próchnicy oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób dziąseł. W naszym gabinecie usługa usuwania kamienia nazębnego wynosi 100zł i wykonywana jest dokładnie oraz rzetelnie..

6 likes, 0 comments1 day ago

Czas na kolejny artykuł, który ukazał się w naszym regionalnym Gwarku. Tytuł: „Mały pacjent z dyplomem zdrowego uśmiechu” lek. dent. Katarzyna Kuliberda „O tym, że odpowiedzialność za stan uzębienia dziecka spoczywa na rodzicach, wie każdy…

27 likes, 3 comments4 days ago

Pamiętacie jeszcze serię Stomatolog Jakub edukuje? Dziś krótkie przypomnienie – jakie rodzaje zębów występują u człowieka i jak są rozmieszczone. #przypomienie #kartkówka :)

18 likes, 0 comments1 week ago

„Zdrowe zęby w dzieciństwie, to podstawowy warunek zdrowego uśmiechu u dorosłego. Wymiana uzębienia to wieloletni proces, każdy ząb mleczny wypada w optymalnym dla siebie momencie, a przedwczesna utrata wiąże się z negatywnymi konsekwencjami..

28 likes, 0 comments2 weeks ago

Ostatnio w lokalnym tygodniku ukazała się seria naszych artykułów. Jednym z nich jest artykuł Pani Doktor Angeliki Meller na temat: „Nie taki diabeł straszny, czyli usuwanie zębów w pigułce”. „Dzisiejsza stomatologia umożliwia wyleczenie zębów,..

37 likes, 1 comments3 weeks ago

Mamooooo… muszę? Mammooooo… nie chce mi się…. Tatooooo… naprawdę trzeba? Czyli jak przekonać dziecko, że mycie zębów może być przyjemne :) 10 pomysłów na to, jak zrobić z tego zabawę. Zatem w tle włączamy piosenkę: „Szczotka, pasta,..

12 likes, 0 comments3 weeks ago