shadow_slider

Uśmiech jest zaraźliwy! Naukowcy potwierdzają, że posiadamy tzw. neurony lustrzane, które są m.in. odpowiedzialne za rozpoznawanie emocji w twarzy drugiej osoby. A po takim rozpoznaniu uruchamiają w naszym mózgu obszary, które są odpowiedzialne..

22 likes, 2 comments2 days ago

Leczenie kanałowe nie musi być straszne! W naszym gabinecie posiadamy specjalne urządzenia, umożliwiające lepszą, szybszą i dokładniejszą pracę. W Clinica Uśmiechu pracujemy na maszynie Reciproc Gold. Sposób jej działania można podejrzeć..

31 likes, 2 comments1 week ago

Do naszego zespołu dołączyła właśnie nowa Pani Doktor :) Lek. dent. Katarzyna Skrzypczak będzie w naszym gabinecie zajmować się ORTODONCJĄ. Zapraszamy na konsultacje! #ClinicaUśmiechu #Zespół #Zapraszamy :)

68 likes, 5 comments1 week ago

Czy to pytanie za milion?

15 likes, 2 comments2 weeks ago

PRACA! Do naszego zespołu szukamy Ortodonty oraz Lekarza Dentysty z umiejętnością pracy z mikroskopem! Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny: +48 723 233 107 lub mailowy: ligarski@op.pl (w temacie maila prosimy napisać Praca). Będziemy..

15 likes, 0 comments3 weeks ago

Wesołych! Oczywiście Kolorowych! Pewnie! Słodkich! Naturalnie Magicznych! Nie może być inaczej! Rodzinnych! A jak! Radosnych! Zdecydowanie Wspaniałych Świąt życzy zespół Clinica Uśmiechu! PS. Stomatolodzy w tym czasie pozwalają na malutkie,..

29 likes, 0 comments4 weeks ago