shadow_slider

+ Słońce + Radość + Uśmiech + Przyroda budząca się do życia + Kolorowo + Kwiaty + Coraz wyższa temperatura na zewnątrz ️ + Coraz bliżej wakacje ️ A jakie Wy widzicie jeszcze plus nadejścia WIOSNY? :) Wszystkiego WIOSENNEGO :)

32 likes, 2 comments3 hours ago

Każdy z nas jest wyjątkowy i nigdy nie można o tym zapominać. Nasza seria CiekawZąbki tylko to potwierdza. Zobaczcie! Mówi się o tym, że linie papilarne są unikatowym „podpisem każdego człowieka”. TAK SAMO jest z odciskami zębów! #KażdyJestWyjątkowy

15 likes, 0 comments6 days ago

Komu TY dzisiaj poprawisz humor?

21 likes, 0 comments1 week ago

Z okazji Dnia Kobiet, życzymy wszystkim Paniom 8 powodów do uśmiechu na minutę Niech każdy dzień, nie tylko ten, będzie wyjątkowym i radosnym! Wszystkiego dobrego życzy zespół Clinica Uśmiechu :)

46 likes, 5 comments2 weeks ago

Jak postępować po złamaniu zęba, a jak po wybiciu? Krótka infografika pokazująca jak w kilku krokach uratować zęby w przypadku urazu. ➡️http://www.pasd.edu.pl/index.php/dla-rodzicow/19-6-postepowanie-po-urazach-zebow

17 likes, 0 comments3 weeks ago

Nadszedł czas na kolejny ciekawy artykuł z tygodnika „Gwarek”. Tytuł: „UŚMIECHAJ się ZDROWO” lek. dent. Jakub Ligarski „Jak sprawić, by strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym pozostał jedynie wspomnieniem? W jaki sposób prawidłowo..

49 likes, 3 comments4 weeks ago