ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

723 233 107

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Jakub Ligarski

Tytuł: “Korony i Mosty – przywracamy piękny uśmiech”

 

Profesjonalnie wykonane korony i mosty mogą służyć pacjentowi przez całe życie. Do złudzenia przypominając naturalne zęby, zapewniają komfort i pozwalają cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem.

Korony i Mosty - przywracamy piękny uśmiech
Komfort i estetyka w strefie uśmiechu

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Angelika Meller

Tytuł: “Komfort i estetyka w strefie uśmiechu”

 

Protezy ruchome należą do uzupełnień, które stwarzają pacjentom najwięcej problemów. Adaptacja protezy, będącej dużym, ruchomym ciałem obcym w jamie ustnej, nieraz wymaga cierpliwości. Jednak w dziedzinie protetyki nie brakuje nowych rozwiązań, które dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta zapewniają komfort i pozwalają przywrócić piękny uśmiech.

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Katarzyna Kuliberda

Tytuł: “Spełnij marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu”

 

Uśmiech jest naszą wizytówką. Nieestetyczne, pożółkłe uzębienie odbiera pewność siebie i jest przyczyną dyskomfortu. Gdy szczoteczka i pasta wybielająca nie zdają egzaminu, czas na profesjonalne wybielanie.

Spełnij marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu
Uśmiechaj się zdrowo

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Jakub Ligarski

Tytuł: “Uśmiechaj się zdrowo”

 

Jak sprawić, by strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym pozostał jedynie wspomnieniem? W jaki sposób prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i zdrowie naszych dzieci?

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Angelika Meller

Tytuł: “Nie taki diabeł straszny, czyli usuwanie zębów w pigułce”

 

Dzisiejsza stomatologia umożliwia wyleczenie zębów, na których zachowanie jeszcze niedawno nie byłoby żadnych szans. Mimo to niektórych, silnie zniszczonych, uratować się nie da. I choć usunięcie zęba to ostateczność, w niektórych przypadkach zabieg okazuje się konieczny. Wcale jednak nie musi być traumatycznym przeżyciem – aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym tematem, odpowiadamy na pytania najczęściej zadawane przez naszych pacjentów.

Nie taki diabeł straszny, czyli usuwanie zębów w pigułce
Mały pacjent z dyplomem zdrowego uśmiechu

Artykuł “Gwarek” – lek. dent. Katarzyna Kuliberda

Tytuł: “Mały pacjent z dyplomem zdrowego uśmiechu”

 

O tym, że odpowiedzialność za stan uzębienia dziecka spoczywa na rodzicach, wie każdy. Nie każdy ma jednak świadomość, że przyszła mama o zęby swojej pociechy może dbać jeszcze przed jej przyjściem na świat. Dla prawidłowego zmineralizowania oraz ukształtowania zębów maluszka istotna jest zbilansowana dieta w czasie ciąży.