shadow_slider

#krótkaporada U 11-13 latków ze względu na obecność głębokich bruzd i zagłębień w tzw. siódemkach powinno wykonać się zabieg uszczelnienia. Zabieg powinien być wykonany najszybciej jak to możliwe od czasu wyrżnięcia się zęba.

18 likes, 0 comments4 days ago

5️⃣️ Lat! Jesteśmy dla Was i dbamy o Wasze zdrowe, piękne uśmiechy! ❤️ Chcemy nie tylko wyrazić naszą wdzięczność za to, że jesteście z nami, ale nade wszystko podziękować Wam – za ogrom motywacji i energii do dalszego działania,..

61 likes, 3 comments1 week ago

Pacjenci często uważają, że próchnica musi powodować widoczne zmiany na zębach. W związku z tym, po samodzielnym „przeglądzie” swoich zębów, gdy pacjent nie widzi zmian, uznaje, że może zrezygnować z wizyty. To spory błąd! Często..

28 likes, 2 comments2 weeks ago

Dzisiaj przybliżamy nieco rolę witaminy A. Choć najczęściej kojarzona jest z dobrym wzrokiem i silną odpornością, pomaga również w utrzymaniu w prawidłowej kondycji błon śluzowych, tkanek przyzębia oraz w produkcji odpowiednich ilości śliny…

37 likes, 0 comments2 weeks ago

ORŁY STOMATOLOGII w miejscowości Tarnowskie Góry trafiają…. Do naszego gabinetu Clinica Uśmiechu! Bardzo dziękujemy za powierzone nam zaufanie! Jest to dla nas niesamowity motywator! #PięknieDziękujemy :) ➡️ http://www.orlystomatologii.pl/city-21760-tarnowskie-gry

96 likes, 19 comments3 weeks ago

Wpływ bakterii zamieszkujących jamę ustną na funkcjonowanie całego organizmu jest znany stosunkowo długo. Niestety, w dalszym ciągu bardzo niewielu Pacjentów zdaje sobie sprawę z tej relacji. Nie jesteśmy społeczeństwem świadomym groźnych..

14 likes, 0 comments1 month ago