shadow_slider

#GabinetPrzyjaznyMałymPacjentom Nadchodzi Mikołaj … z tym, że w Naszych Gabinetach jest on CODZIENNIE Każdy, Dzielny, Mały Pacjent po zabiegu otrzymuje od nas mały prezent-niespodziankę. Warto być odważnym :) Jako gabinet stomatologiczny, chcemy..

39 likes, 0 comments5 days ago

#GabinetPrzyjaznyMałymPacjentom Nasi Mali Pacjenci są dla nas bardzo ważni! Dziecko zwykle nie kryje swojego zniecierpliwienia czy zdenerwowania. Dlatego zadbaliśmy u nas o specjalny kącik zabaw! W oczekiwaniu na wizytę maluchy mogą zająć się..

53 likes, 3 comments1 week ago

#PacjentMaGłos 🧒🧓 Pan Michał, student mieszkający w Tarnowskich Górach odwiedził nasz gabinet po urlopie. Okazało się, że ukruszyła mu się część zęba, do której wpadały drobinki jedzenia i sprawiało to sporo dyskomfortu. Trzeba..

58 likes, 5 comments1 week ago

Już jest i u Nas! Preparat DMG ICON, który pomaga usuwać białe przebarwienia na zębach. Tego typu przebarwienia to problem wielu pacjentów. Ich przyczyną zazwyczaj jest uszkodzenie szkliwa i uwięzienie w jego obrębie drobinek powietrza i wody…

5 likes, 0 comments2 weeks ago

#NaszaOferta – Ortodoncja Leczenie wady zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowanie nieprawidłowości zębowych – to zadanie, jakie staje przed dziedziną stomatologii nazywaną ORTODONCJĄ! Leczenie ortodontyczne przeprowadza się u pacjentów..

5 likes, 0 comments3 weeks ago

Wszyscy wiemy, jak bardzo popularne są gumy do żucia. Producenci często mogą jednak wprowadzać nieświadomych konsumentów w błąd sugerując, że żucie gumy może zastąpić tradycyjne szczotkowanie. Czy tak jest naprawdę? Żując gumę, zwłaszcza..

52 likes, 3 comments1 month ago