shadow_slider

Witamina D ma ogromny wpływ na twardość zębów! Odpowiada ona bowiem za wbudowywanie w nie wapnia (podobną funkcję pełni także w przypadku kości), a także za mineralizację szkliwa. Zbyt małe ilości witaminy D mogą skutkować próchnicą..

9 likes, 0 comments1 day ago

Zdjęcie w tle profilu „”

Zespół Clinica Uśmiechu :)

22 likes, 0 comments1 week ago

Nachodzi Mundial! ⚽⚽⚽ Wiemy, jak ważne jest to wydarzenia! Dlatego też postanowiliśmy, w naszych gabinetach, puszczać mecze tego niesamowitego piłkarskiego wydarzenia, odbywającego się na stadionach w Rosji. #KibicujemyRazem #PolskaReprezentacja..

38 likes, 2 comments1 week ago

Pierwsze stałe zęby trzonowe wyrzynają się około 6 roku życia. Zęby te charakteryzują się tym, że mają głębokie bruzdy i zagłębienia, w których zalegają resztki pokarmowe. Szczeliny w nich są często bardzo wąskie, więc mimo codziennego..

30 likes, 0 comments2 weeks ago

Przed nami kolejny z dłuższych weekendów ☀️ Jesteśmy dla Was! Także i podczas tego okresu! Dyżur: Czwartek, piątek, sobota, niedziela (31.05 do 03.06.2018r.) W godzinach 9.00 – 18.30 Rejestracja pod numerem telefonu: 723 233 107 #SpokojnegoWypoczynku!

32 likes, 0 comments3 weeks ago

“Bóg nie może być wszędzie dlatego stworzył matkę” – Matthew Arnold Z okazji nadchodzącego Dnia Matki, życzymy wszystkim Mamom radości, miłości, zdrowia, uśmiechu na twarzy każdego dnia i oczywiście pociechy ze swoich dzieci ❤️ Wszystkiego..

34 likes, 0 comments3 weeks ago