ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

723 233 107

Usługi medyczne Clinica Uśmiechu

Medycyna

USŁUGI
MEDYCZNE

Clinica Uśmiechu Centrum Stomatologii i Medycyny Jakub Ligarski oferuje Państwu szeroki zakres usług medycznych, w tym usługi z zakresu: pediatrii, logopedii czy fizjoterapii.

Pediatria:

Zapraszamy do skorzystania z usług pediatrycznych naszych specjalistów. To wykwalifikowani i doświadczeni pediatrzy, który cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich małych Pacjentów. Wyróżniają ich szerokie kompetencje, empatia oraz doskonałe podejście. Komfort badanych jest dla nich najważniejszy. Umawiając się na wizytę do naszego pediatry, możesz mieć pewność, że Twój maluch będzie w najlepszych rękach! 

 

Twoje dziecko cierpi z powodu objawów infekcji wirusowej? Ma trudną do zbicia gorączkę? Zaobserwowałeś u swojej pociechy niepokojące zmiany skórne lub inne objawy, które chciałbyś skonsultować z lekarzem? A może po prostu chcesz wiedzieć, czy Twój malec prawidłowo się rozwija? Nasz personel jest do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości, damy konkretne wskazówki i opracujemy najlepszy plan leczenia. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych pediatrów!

 

Nasi lekarze zajmują się profilaktyką i oceną prawidłowości rozwoju oraz diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz dolegliwości występujących wśród dzieci (od niemowlęctwa do ukończenia 18 roku życia). Jeśli niepokoi Cię zdrowie Twojego dziecka, nie zwlekaj, już teraz umów się na wizytę do naszego pediatry!

Pediatria

Nasz zespół pediatrek:

Magdalena Fryś - Kubala

Pediatra

lek. med. Magdalena Fryś – Kubala

Aleksandra Stawińska - Bednarek

Lekarz rodzinny

lek. med. Agnieszka Stawińska – Bednarek

Kamila Lech

Pediatra

lek. med. Kamila Lech

Logopedia

Logopedia

Nasza specjalistka zajmuje się diagnozowaniem, stymulacją rozwoju mowy, profilaktyką oraz terapią zaburzeń mowy. Zapraszamy na wizyty jeżeli
Twoje dziecko z powodu wad wymowy mówi niewyraźnie lub unika mówienia, zostały zdiagnozowane zaburzenia neurologiczne lub występują u niego problemy z płynnością mówienia, zacinaniem lub jąkaniem.

Medycyna estetyczna:

Każdy z nas dba o swoje ciało najlepiej jak potrafi. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, domowa pielęgnacja i zdrowe nawyki przyczyniają się do zachowania pięknego wyglądu niezależnie od wieku. Są jednak chwile, w których borykamy się z problemami, które obniżają nasze samopoczucie. Potrzebujemy wtedy dodatkowego wsparcia i opieki. Clinica Uśmiechu wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom, oferując długą listę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zwalczających istniejące problemy, ale też takie działające profilaktycznie.

Medycyna estetyczna
Fizjoterapia

Fizjoterapia

Wkrótce w ofercie.

Płatność Kartą

Możliwość płatności kartą

Dostęp do Wi-Fi

Poczekalnia z dostępem do Wi-Fi

Płatność na Raty

Możliwość rozłożenia płatności na raty

SMSowe przypomnienia

SMSowe przypomnienie o nadchodzącej wizycie

Rejestracja elektroniczna

Rejestracja elektroniczna

Elastyczne godziny pracy

Elastyczny czas pracy gabinetu

Klimatyzowane pomieszczenia

Klimatyzowane pomieszczenia

Lokalizacja w centrum miasta

Lokalizacja w centrum miasta

Specjaliści z danej dziedziny

Możliwość umówienia wizyty u specjalisty w danej dziedzinie

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci