ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

723 233 107

Protezy ruchome: częściowe, całkowite i protezy nakładowe

Protezy ruchome to inaczej uzupełnienia, które pacjent może samodzielnie wkładać i wyjmować. Stosuje się je w sytuacji, kiedy ilość i jakość pozostałych zębów nie daje możliwości wykonania uzupełnień stałych.

Wybielanie zębów, czyli… Spełnij marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu.

Uśmiech jest naszą wizytówką. Nieestetyczne, pożółkłe uzębienie odbiera pewność siebie i jest przyczyną dyskomfortu. Gdy szczoteczka i pasta wybielająca nie zdają egzaminu, czas na profesjonalne wybielanie.

Korony i mosty, czyli… Przywracamy piękny uśmiech.

Zarówno korony, jak i mosty należą do stałych uzupełnień protetycznych. Są mocowane do istniejących zębów lub implantów trwale i mogą być zdejmowane jedynie przez dentystę. Inaczej niż w przypadku protez ruchomych.

Nie taki diabeł straszny jak go malują, czyli… Usuwanie zębów w pigułce.

W dzisiejszych czasach stomatologia zachowawcza daje możliwości leczenia zębów zniszczonych próchnicowo lub z innych przyczyn. Niestety w przypadku, gdy nie ma możliwości uratowania zęba konieczne jest jego usunięcie.

Dziecko u dentysty, czyli… Mały pacjent z dyplomem zdrowego uśmiechu 🙂

O tym, że odpowiedzialność za stan uzębienia dziecka spoczywa na rodzicach, wie każdy. Nie każdy ma jednak świadomość, że przyszła mama o zęby swojej pociechy może dbać jeszcze przed jej przyjściem na świat.